miks
7
Oled loomas oma ettevõtet? Oled blogipidaja, käsitööline või muu väikeettevõtja? Tahad muuta oma olemasoleva brändi visuaali? Miks Sa peaksid selle suurelt ette võtma, selle asemel, et endale internetist logo tellida?

Internetist tellitud logod on küll odavad ja saab mugavalt kätte, kuid lõppkokkuvõttes võib see Su firmale karuteene teha.

Ma tean, et äri alustades on tohutult palju aspekte, millele mõelda ja tegevusi, mida teha. Tihti ei ole logo või brändi olemasolu esmaste tegevuste nimekirjas ning seda ei peeta liialt oluliseks. See on ju ainult visuaal? Aga kui me asendaksime sõna „bränd“ sõnaga „reputatsioon“, siis pööraksid sellele oluliselt rohkem tähelepanu, kas pole? See, kuidas sinu ettevõte teistele välja paistab, mis emotsioone neis välja toob ja millise esmamulje ta jätab, on täielikult visuaali töö. Loomulikult peab toode/teenus ja kogu bränding olema kooskõlas, kuid esimese tunnetuse enda ärist saad sa inimestele anda läbimõeldud logo, värvide, kujutiste, mustrite ja tüpograafiaga, mis on kokku pandud üheks tervikus – brändiks.

Iga terviku loomisel on vaja läbimõeldud plaani. Selleks on mul välja töötatud süsteem, mida kasutades on võimalik meil mõlemal Su ärisse lähemalt süveneda ning lõpptulemusena leida Su brändile parim visuaalne lahendus. Loe lähemalt, milline näeb välja TÖÖPROTSESS.

Olen veendunud, et bränd ja selle visuaal on ülioluline ja vältimatu osa Su ärist ja selle edust. Luba, ma aitan Sind brändinguga, et Sina saaksid keskenduda oma äri juhtimisele ja tootearendusele.

8